SAMSUN CANİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Canik Hasköy Cumhuriyet İlkokulunda Veliler Arası Şiir Dinletisi Yarışması Yapıldı

Canik Hasköy Cumhuriyet İlkokulunda Veliler Arası Şiir Dinletisi Yarışması Yapıldı

Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa UZUNLAR, CANKAGİD Başkanı Filiz YAVUZ, Vezirköprü Doğru Cevap Özel Eğitim Kursu Kurucu Müdürü Emine ÖNGÖR, Okul idaresi, öğretmenleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikte 15 yarışmacı birbirinden güzel etkinlikleri ile yarıştılar... Ayrıca Okul Müdürü Ümmet ÖNGÖR, İngilizce Öğretmeni Mukadder KARACA, Rehberlik Öğretmeni Ümit Yaşar AYDIN ve Sınıf Öğretmeni Fatih GÜR programa şiirleri ile renk kattılar. Yarışmada ilk beşe giren velilerimiz;

 

1.”Sakarya” şiiriyle Turgay YÜRÜMEZ

2. “Yapmayaydin İyiydi” şiiriyle Yıldız TÜRK

3. “Basralı Ömer’den Mektup” şiiriyle Ayten FALCIOĞLU

4. “Bir Kadın Gittiğinde” şiiriyle Nur KÖSE

5. “İstanbul’u Dinliyorum” şiiriyle Beyhan DURGUN

 

şeklinde sıralanmıştır.

 

Ödül töreni esnasında konuşma yapan Okul Müdürü Ümmet ÖNGÖR; “Sahnede bırakın şiir okumayı konuşmak bile zorken yoğun katılım sağlayan tüm velilere teşekkür ediyorum. Ayrıca bugün bizi yalnız bırakmayan her zaman yanımızda olduğunu hissettiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa UZUNLAR’a ve harika program için emeği geçenlere tüm kalbimle teşekkür ederim,” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Program sonu ödül töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa UZUNLAR, birinci olan Turgay YÜRÜMEZ’e ödülünü verdikten sonra yaptığı konuşmada “Hasköy Cumhuriyet İlk ve Ortaokulunda birçok programa katıldım. Hepsi de kaliteli ve güzel programlardı. Bugün burada haftaya şiirle harika bir başlangıç yaptık. Programda emeği geçen herkesi başta okulumuz idarecileri ve öğretmenlerini kutluyorum. Ayrıca bugün burada çok güzel bir şekilde kalbimize işleyerek şiirlerini sunan velilerimize teşekkür ediyorum,” diyerek Şiir Dinletisi fotoğraf çekimi ile sonlandırıldı.

 

25-12-201725-12-201725-12-201725-12-201725-12-201725-12-201725-12-201725-12-2017 

 

 

100. Yıl Bulvarı Hükümet Konağı 6. Kat Canik / SAMSUN - 0 362 238 82 00 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.