SAMSUN CANİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Çocuklar İçin Doğum Günü Kutlama Programı Düzenlendi

Özel Çocuklar İçin Doğum Günü Kutlama Programı Düzenlendi

Canik Özel Eğitim Uygulama Merkez’nde Özel Çocuklar İçin Doğum Günü Kutlama Programı Düzenlendi. Canik Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Hüseyin Yoldaş, “Öğrencilerimizin sosyalleşmesi adına Aralık ayında doğan öğrencilerin doğum günlerini tüm öğrencilerin katılımıyla kutladık “dedi.

Okul Müdürü Hüseyin YOLDAŞ, Canik Özel Eğitim Uygulama Merkezi 1 ve2’inci kademe olarak 2017-2018 eğitim öğretim yılında hizmete girdiğini ifade eden Okul Müdürü Hüseyin Yoldaş, ”Orta ve Ağır Düzey Zihinsel engelli Öğrencilerimiz eğitimlerini sürdürüyorlar. Okulumuzda kısa zamanda 56 öğrenciye ulaştık. Okul olarak önceliklerinin içinde öğrencilerin sosyalleşmesi, kendilerini değerli hissetmelerini sağlamak amacıyla yıl içerisinde bu tip sosyal faaliyetleri arttırarak devam edeceğiz. Toplumun bir parçası olan özel çocuklarımızın kendilerinin ve ailelerin dışlanmış hissetmemeleri adına buna benzer faaliyetlerin sayısının artırarak devam edeceğiz “dedi

Doğum günü etkinliğinin yanı sıra yerli malı haftasının da kutlandığı etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa UZUNLAR, Şube Müdürlerimiz ve Okul Müdürleri katıldı.

05-01-201805-01-2018

 

100. Yıl Bulvarı Hükümet Konağı 6. Kat Canik / SAMSUN - 0 362 238 82 00 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.